Embed

Tablet veya telefon ZTE itme 6-inç 1080p WP cihazları

Yüksek çözünürlüklü düz panel telefon akıllı makineler eğilim oldu. Zemin kaybetmeye Samsung Not seriye, HTC, aynı zamanda bir kargaşaya neden 5 bul benzer özellikleri OPPO aynı patlama izledi J Kelebek ilk 1080p Tablet telefonu başlattı. Bugün haber aldım: ZTE altı-inç 1080p Full HD Akıllı Makine geliştiriyor.

Kadar 1920x1080 5.9-inç ZTE tablet basılı ZTE LOGO Yukarıdaki Sina mikroblog telefon ve Windows Phone işletim sistemini çalıştıran Bu çözünürlük. HD ekran WP8 özellikleri destekleyen Microsoft işletim sistemi, ZTE akışı bir high-end WP tablet telefonu inşa etmeye karar verildi.

Marvel 5-inç + tablet telefonu aniden 6 inçlik dev ekranlı telefonlar çarpıcı gerçekten ziyaret ederken. Birkaç üreticileri Samsung Not II fazla 5,5 inç boyutundaki ekran üretmek için, bu makinenin dirilişi daha gizemli. Bu dev ekran WP telefonu açmak için ek olarak, ZTE de düşük-uç hedef iki WP yakışıklı başlattı ve işletim sisteminin WP 7.8 sürümünü çalıştırabilirsiniz. Neyse, ZTE WP alanında gerçekten büyük bir yatırım, inanıyorum ki, sizi hayal kırıklığına olmayacaktır.

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !