Embed

NEC ultra-ince Lifetouch L tablet yükseltilmiş sürümünü başlattı

Son zamanlarda, Japon NEC Corporation, onun ultra-ince Lifetouch L Tablet PC optimizasyon bir dizi yürütülen duyurdu, Tablet PC TV ve film izlemek için kendi Tablet PC kullanmayı tercih eden kullanıcılar için idealdir.Tablet PC başlatıldı, birçok TV meraklıları yeni Galaxy Tab 2 veya Kindle Yangın almak için istekli olduklarını değiştirmek isteyebilirsiniz tahmin edilmektedir.

Son zamanlarda, NEC resmen yeni LifeTouch L Tablet PC başlattı. Haberlere göre, bu LifeTouch L-Serisi Tablet PC konfigürasyonu 1.5GHz TI OMAP 4460 çift çekirdekli işlemci, 1GB bellek, 10.1-inç IPS 1280 çözünürlüğe sahip görüntüler × 7400mAh yüksek kapasiteli pil ile 800, Web tarayıcısı pil ömrü 13 saatvideo oynatıcı pil ömrü, önceden yüklenmiş Android 4.0 işletim sisteminin 10 saat olabilir. Hatta yükseltmeden önce, Serisi Tablet PC konfigürasyonu çok iyi bir işi var.LifeTouch L yeni ultra-ince düz panel bilgisayar vücut büyüklüğü 257x181x7.99mm ve zaten çok ince biraz, kullanımı daha kalın gövde iPad iPad 652g 112g 7.99mm kalınlığı daha hafif, sadece 540g ağırlığında inci beyaz görünüm, oldukça göz alıcı.

NEC resmi yeni Lifetouch L Tablet PC aralık radyo ve televizyon veri sağlamak için söyledi. İndir DiXiM uygulaması yüklendiğinde, kullanıcı kablosuz bir bağlantı aracılığıyla göz ve ev ağı donanımlarının saklanan filmleri izleyebilirsiniz.

Buna ek olarak, Kasım 8, kullanıcının kolayca SkyDrive fotoğraflarınıza erişmek ve tarayıcı ile belgeyi kaydetmek mümkün olacak. Ama Lifetouch L Tablet PC işlevselliği sadece, aynı zamanda bir iş tablet eğlence ve oyun değil sadece. Bu rapor, NEC 16GB Security Business Edition başlatacak ve 32GB Personal Edition iki versiyonu vardır. 2 Kasım yana, Lifetouch L iki versiyonu farklı renklerde satışa sunulacak. Tüm yeni Business Edition geribildirim Japon moda kadın kullanıcıların yanı sıra ticari amaçlı kozmetik satış asistanı, beyaz; Personal Edition siyah oldu.

Ancak, Tablet PC bir kusuru var hala. Japon değerlendirme, şöyle dedi: "yanı ekran kalitesi olarak Lifetouch L dayanıklılık en yeni sürümü bize derin bir izlenim bıraktı, ama onlar bile video kayıt sert tablet çalamaz bulmak hayal kırıklığına rağmen.

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !