Embed

Microsoft, 7 inçlik oyun tablet PC'ler XboxSurface üretmektir

US teknolojisindeki Eşiğinde yazarı TomWarren raporları blog, Microsoft, kendi marka tablet PC küçük boyutlu üretimidir.

TomWarren Bu tablet bilgisayar, "Xbox Surface" adlı bir 7-inç tablet olacağını söyledi, temel amacı oyun oynamak için. Hayret, bu tablet PC "Yüzey minivan adlı değil.Raporu "Xbox Yüzey" çalıştırmak için Windows işletim sisteminin bir sürümünü dayalı olacaktır, dedi.

Bunu yapmak için Microsoft biraz şaşırır. Apple iPhone ve iPad oyun uygulamalarında çok şey var, ama kendilerini bir oyun cihazı aramak için girişimi yoktu. Microsoft sadece bir çalışma Windows8 işletim sistemi Yüzey mini "başlattı Bak, eğer ve sonra bir sürü oyun üretmek için geliştiriciler itin, aynı zamanda anlamlı bir girişim olacaktır.

Sanayi, Her iki şekilde de dikkat çekmişlerdir, Microsoft küçük bir boyut tablet PC'ler anlamlıdır yayımladı. Şu iPad Mini Tablet PC pazarının ön değerlendirme ağır bir baş olacak. Microsoft bu pazarda yer işgal etmek istiyorsa, o şirketin iPad mini ile rekabet edebilecek bir ürün lansmanı için ihtiyacınız olacak; aynı zamanda, Microsoft Apple iPad rekabet ile 10-inç tablet bilgisayar pazarında olacak.

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !