Embed

Japonya itti 2.3 inç 651ppi yüksek piksel yoğunluğu LCD ekranın

Japon ekran şirket, bu yıl Haziran ayında bir son araştırma duyurdu - 651ppi LCD yüzey tabakası. Bu ürünün 1280x800 kadar ekran çözünürlüğü, tutarlı ve en güncel notebook ürünleri, ancak ikinci ekran boyutu sadece 2.3 inç olduğu bildirilmektedir. Şu anda, ana HD smartphone satıcıları ekran çözünürlüğü genellikle sadece bu ürün yarısı biridir.

Bu düşük ısılı polysilicon teknoloji amaçlayan bu prototip cihazın lansmanı dünya standartlarında bir ekran teknolojisi başlatmak ardından teorik maksimum değerin bir çözünürlük elde edebilir ve bildirilmektedir testi ustası, 651ppi ultra-yüksek çözünürlüklü ekran doğmuş olacak.

Şu anda, insan gözü 5-inç yüksek çözünürlüklü ekran tanımlamak için insan gözünün sınırına yaklaşıyor, 300 ppi piksel yoğunluğu tanıyabilir. Bu durumda, ekran duyarlılık çok ilişki olur göstermektedir. Örneğin, nesneleri 3 boyutlu stereoskopik devleti çok net olacak işlenir. Böylece, ekran görüntüsü ekran gerçekçi efektler ve çözünürlüğü de orantılı olabilir.

Haberlere göre, metin olarak anti-aliasing performansı ile büyük bir ekranda sadece 39 mikron arasında yüzey tabakası Japonya pixel pitch başlatılan LCD ekran inç bu 2.3.Aynı zamanda, nispeten küçük piksel aralığı aynı zamanda görüntü sinema düzeyinde Görüntünün çözünürlüğü seviyesine kadar görüntüler sağlar. Ayrıca, iç araştırma raporu iyi gerçekliğin mükemmel bir rehber ve insan görsel algı yüksek çözünürlüklü destekleyici bir rol.

Teknolojisi olgunlaştıkça, Japonca ekran Şirket ayrıca bu teknoloji koymak planlıyor, ve tıbbi acil gibi belirli sektörlerin ihtiyaçlarını karşılamak için ilişkili uygulamalar ve ürünler piyasaya.

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !