Embed

iPhone5 Amerikan Hot Android pazar payı hala önde gidiyor

Üçüncü çeyreğin sonunda, biz veri denizinde açmış. Kantar Worldpanel Comtech göre Veri analizi Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, ve bakış Avrupa noktaya karşı yapılan, Android hala büyük küresel kullanıcının mobil işletim sistemidir.

Çeyrek tam olarak nasıl Android? Biz rakamları kendileri için konuşsun.Verilerine göre, ABD pazarında Android lider konumda duruyor, ama pazar payını% 66,4 'den% 57.5' e küçüldü, ABD'de iPhone pazar payı büyüme izledi% 35.7 ulaşmıştır. İlginçtir, Amerika Birleşik Devletleri, RIM'in pazar payı Windows Phone görebilir Microsoft'un yeni sistemi sürümleri altında gibi uygulamaların sayısını yakalamak veya WP sistemin promosyon üzerinde olumlu bir etki oynamış düşmüştür.

    İngiltere pazarında, Android şu anda ikinci iPhone rütbeleri% 28 pazar payı% 58.2 kontrol. Bütün Avrupa'nın bakış açısından daha belirgin Android hakimiyeti, pazar payını önemli ölçüde Android gerisinde iPhone pazar payı% 16.5 'de% 67.1 ulaşmıştır.

     IPhone 5 serbest ama iOS platformu için bu kez şüphesiz pazar üzerinde olumlu bir etki anda Apple iOS cihaz satışları da tırmanmaya devam sadık kullanıcıları büyük bir numarası vardır oynadı. Bu eğilim devam takip, dördüncü çeyrek için pazar payı çok ilginç değişim bize ileriye bakalım, oluşabilir olduğunu.

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !