Embed

Göster GalaxyS3 üçüncü çeyreğinde Rapor dünyanın en çok satan ce

Haberlere göre, pazar araştırma şirketi Strategy Analytics'in son raporunda, Apple ötesinde Samsung amiral gemisi akıllı telefon Galaxy S III dünyanın en çok satan akıllı telefon olmak için bu yılın üçüncü çeyreğinde satış 4S iPhone.

Apple'ın iPhone 4S ise Samsung Galaxy S III, üçüncü çeyrekte sadece 16,2 milyon adet toplam 18 milyon adet sattı.Eski küresel akıllı telefon pazarının% 9.7 sorumluydu küresel akıllı telefon pazarının% 10.7, sorumluydu.

Ama iPhone 4S satışları iPhone 5 serbest etkisi nedeniyle, yılın üçüncü çeyreğinde düşüş olduğunu belirtmekte yarar var.Üçüncü çeyrekte ikinci, satış küresel pazar payı% 3.6 için muhasebe, 600 milyon adede ulaştı.

Samsung smartphone kral durumun devam ettirilmesi mümkün değildir.Üçüncü çeyreğin sonunda iPhone 5 release, yetersiz arz nedeniyle ilk sürümde satış hacmi etkilendi.

Galaxy S III satışları, hala son iki ay içinde ürün satılan yaklaşık 10 milyon adet toplam sağlıklıdır. Samsung Galaxy S III 30 milyon adet satış elde etmek için bekliyor. Ancak, insanların dördüncü çeyreğinde önemli bir artış iPhone 5 satış sürpriz olmayacaktır.Üçüncü çeyreğe ikinci çeyreğinden itibaren Galaxy S III önemli büyüme gibi, sadece serbest, ikinci çeyrekte sadece ürün 5.4 milyon adet sattı.

Strategy Analytics direktörü Neil Mawston söyledi: "Biz dördüncü çeyreğinde iPhone 5 beklemek dünyanın en çok satan akıllı telefon ürün haline Samsung Galaxy S3 aşacaktır."

Samsung ve Apple şimdi akıllı telefon pazarının tartışmasız patronu vardır.İki şirket yılda yeni bir amiral gemisi ürünü, 6 ay aralıklarla varlığı arasındaki ürünü tanıtıldı. Bu nedenle, sıralamada iki şirket periyodik alternatif konumunu görmek ve şaşırtıcı olmayacaktır.

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !