Embed

Colorfly CT702 Tablet PC İnceleme

Colorfly CT702 envolope düşük maliyetli giriş seviyesi Tablet PC ürünleri. Moda taşınabilir tasarım, cana fiyatlar. Hatta öğrenci grupları varsa, aynı zamanda için kolay olabilir. Hukuk saygılı, donanım yapılandırması, tüketici talebinin daha genel uygulama karşılamak için.

Ürün Özellikleri:

7-inç kapasitif dokunmatik ekran, 1GHz işlemci, 2700mAh yüksek kapasiteli pil ile donatılmıştır; Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich akıllı telefon işletim sistemi tarafından desteklenmektedir; pratik uzantısı her türlü destek.

Ürün tanımı:

Colorfly CT702 envolope beyaz kimlik tasarımı, rahat, hafif ve şık sadece 8 mm, bütün kalınlığı. Dikkate görsel deneyim operasyonu alarak 7-inç kapasitif dokunmatik ekran, dokunmatik desteği, yapılandırma Pozitif.

Donanım 1GHz işlemci, Mali 400 3D grafik hızlandırma çipi gömülü Cortex-A8 mimarisi, kolaylıkla deneyim ve bilgi işlem hızı, oyun, video uygulamaları geliştirmek için ARM ile donatılmıştır. Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich akıllı telefon işletim sistemi, arayüz ve daha Massive Android uygulaması mükemmel uyumlu optimize performans deneyimi ile donatılmış. Dahili 3.5mm kulaklık girişi ile donatılmış yüksek hassasiyetli GPS navigasyon modülü, desteğe TF kart genişletme, taşınabilir mobil terminal oluşturmak için, USB aygıtları çeşitli bağlanabilir.

Colorfly CT702 envolope kullanıcılarının sosyal ağ uygulamaları, anında mesajlaşma, Web yüksek bir konsantrasyon, taşınabilir ses ve video oynatma uygulamalarını talep performansı sörf.

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !