Embed

8 inç kişiselleştirilmiş ekran, Newsmy yeni T9 çift çekirdekli t

Newsmy yeni T9 çift nükleer Tablet PC iyi bir performans, uygun, maliyet-etkin Tablet PC. Ürünler 8 inç kişiselleştirilmiş ekran boyutu, A8 çekirdekli işlemci, güçlü bir performans ile donatılmıştır. Moda seviyorum, bunu kaçırmayın olabilir.

Ürünün görünümü, Newsmy yeni T9 çift nükleer çok şık bir atmosfer.Makine * 768 piksel açısı kişiselleştirilmiş moda CrystalBrite ekran görüntülerken, HD full, açık geniş görüntülemek 8-inç 1024 kullanır. Tarama resimleri, film izlemek, ya oyun mükemmel bir görsel deneyim etkisi oynamak, internette gezinti. Çok noktalı kapasitif dokunmatik, daha duyarlı dokunmatik deneyim destekleyin.Makine sadece 10.5mm kalınlığında, zarif eğrisi seçkin estetik tasarım ve ergonomik şekli ile mühendislik plastik kabuk tamamen mükemmel bir kombinasyon gösterdi ince, şık tasarım vardır.Aynı zamanda üç eksenli bir yerçekimi sensörü, bir bakışta yerçekimi hamle merkezi ile makine humanize tasarımı desteklemek.

Ürün performansı, Newsmy yeni T9 güçlü doludur. 1.6GHz kadar hızında yeni bir high-end, yüksek performanslı ARM CortexA9 çift çekirdekli işlemci, verimli çalışma, düşük enerji tüketimi ile; süper çekirdekli işlemci, daha istikrarlı makine daha düzgün çalışması deneyimi için çalıştırın. Makine Mali400 grafik işlemcisi, bir yüksek performanslı 2D/3D grafik işlemci. Büyük ölçekli 3D oyunlar için mükemmel bir destek daha yumuşak bir oyun deneyimi olsun çalıştırın. Eğer oyun dünyasında oyalanmak edelim. 1080P HD video oynatmak için daha kolaydır, böylece TV dizileri ve filmler sonsuz mutluluk dalabilirsiniz.

Buna ek olarak, aynı zamanda 30 megapiksel ön kamera ürünü, kamera günlük yaşamlarında karşılamak için gereklidir. Kamera, kamera, video arama, video konferans, vb kamera sayesinde.

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !