Embed

4,8 inç milyon piksel nükleer, Sony'nin ilk WP8 telefonu pozlama

Son zamanlarda, Windows Phone 8 işletim sistemi için dikkatini Windows Phone 7 ile karşılaştırıldığında, yüksek olmuştur, bu Microsoft'un en son işletim sistemi daha satıcı destek almak için aynı zamanda. Apart Nokia, HTC, Samsung ve diğer üreticiler, dünya çapında başka bir cep telefonu üreticileri, Sony telefonun ilk Windows Phone 8 işletim sistemi başlatacak keşfedilmiştir.

Son zamanlarda, medyada Asus PadFone, Xperia Ray gibi bir şey modelleme biz geleneksel geniş dokunmatik ekran tasarımı ile Sony Xperia G görmek rakam Sony'nin ilk Windows Phone cep telefonu Xperia W kümesi tasarımı Samsung Omnia 7 kombinasyon.

Buna ek olarak, medya kaynaklarına göre, bu Sony Xperia G donanım açısından, Windows Phone işletim sistemi ile güçlendirilmiş olacak, o 4.8 inç 768 × 1366 çözünürlük IPS ekran, ikinci nesil Mobile BRAVIA Engine için destek olacak ve Corning Gorilla cam. Ayrıca, bu telefon da aynı Nexus 4 1.5GHz Qualcomm APQ8064 dört çekirdekli işlemci, RAM ve 16GB depolama alanı 2GB dahili, NFC işlevselliği destekleyen ile donatılmıştır. Pil, bir 2500 mA lityum iyon pil bulunmaktadır

Görüntüleme, Sony Xperia G Sony Exmor R sensörü ve Xenon flaşlı 16 megapiksel kamera ile donatılmış olacak.

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !